Новини

Львівська міськрада

Львівські вейкбордисти тепер мають канатну дорогу

Львівські вейкбордисти тепер мають канатну дорогу

imageshack.us

Львівські вейкбордисти тепер мають канатну дорогу

Середа, 25 квітня 2012, 15:30

Львів отримав у подарунок канатну дорогу, що увійде в основу «Вейкбордичного парку». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Проект «Вейкбордичного парку» запропонували розмістити на Левандівському озері. Проект не передбачає капітального будівництва. Партнери ГО «Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР» з Великої Британії зробили внесок у розвиток такого виду спорту як вейкбординг та вейкскейтинг, подарувавши громаді Львова реверсивну канатну дорогу, вартістю 26 тис. євро.

«Ця канатна дорога дасть змогу представити Львів достойними спортсменами як на українській, так і на міжнародній арені, і, що найважливіше, дасть можливість дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей чи сиротам абсолютно безкоштовно тренуватись, створювати тверду духом, сильну тілом, світлу розумом особистість», - зазначив засновник ГО «Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР» Андрій Качур.

Від часу створення ГО «Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР» реалізувала такі проекти як: міжнародні сноуборд-змагання з джибінгу, які проводились в Парку культури імені Богдана Хмельницького та в парку «На валах» 2010-2011 рр., побудували у згаданому Парку культури тренувальний трамплін та квотер для тренування з нюскул- і сноуборд фрістайлу.

Крім того, Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР є співорганізаторами фестивалю «Манівці», а з червня 2012 року спільно з Українською федерацією танцю планують розпочати соціальний проект «Львів денс вікенд», який дасть можливість мешканцям та гостям міста безкоштовно навчатись улюбленому танцю, молодим колективам - набути сценічного досвіду та презентувати свої досягнення місцевим мешканцям.

ГО «Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР» була заснована у 2010 році. Бере початок з ранніх часів розвитку сноубордингу, нюскулу, вейкбордингу, каякінгу в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.