Новини

Культура

Директор музею «Личаківський цвинтар» судитиметься через своє звільнення з Львівською міськрадою

Директор музею «Личаківський цвинтар» судитиметься через своє звільнення з Львівською міськрадою

ratusha.lviv.ua

Директор музею «Личаківський цвинтар» судитиметься через своє звільнення з Львівською міськрадою

Четвер, 15 листопада 2012, 14:09

Директор музею «Личаківський цвинтар» Ігор Гавришкевич подав до суду щодо розпорядження управління охорони історичного середовища Львівської міської ради про його звільнення.

Про це він розповів в коментарі Варіантам.

За його словами, управління охорони історичної спадщини видало розпорядження про його звільнення в той час, коли він перебував на лікарняному через гіпертонічний криз.

Згідно з розпорядженням, Гавришкевич звільнений з посади директора музею «Личаківський цвинтар» у зв’язку із закінченням дії контракту.

Такі дії управління охорони історичної спадщини звільнений директор музею вважає незаконними.

«Я був призначений на цю посаду розпорядженням міського голови від 25 березня 1997 року. Це розпорядження не було відмінене, за цим розпорядженням не уклаладлось ніяких контрактів, я лишень був призначений за трудовою безстроковою угодою. А зараз я фактично звільнений за наказом організації нижчої ланки», – зазначив Гавришкевич.  

Порушення ж, за словами Ігора Гавришкевича, полягає в тому, що, згідно із законодавством звільняти людину має право лише той орган, який призначив її на посаду.

Він додав, що його свого часу незаконно змусили укласти контракт, погрожуючи звільненням.

Як стало відомо Варіантам із поінформованих джерел, у звільненні Гавришкевича можуть бути зацікавлені представники міської влади.

Нагадаємо, минулого року Львівська міська рада висувала ідею реорганізації музею «Личаківський цвинтар» у два ЛКП – заповідник та установу, що займатиметься виключно похованнями.

Зацікавленою стороною тут є ЛКП Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг, саме цьому підприємству львівська міська рада прагне підпорядкувати всі поховання в місті, а відтак – надходження від поховань до міського бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.