Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Київська, 34

вул. Київська, 34

google.com.ua

Понеділок, 4 листопада 2019, 17:00

Львівський архітектор придбав приміщення у пам'ятці архітектури в Франківському районі

Львівська міськрада продала приміщення на вул. Київська, 34 за 270 тис грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення підвалу на вул. Київська, 34 у Львові, загальною площею 38,7 кв.м.

Аукціон стартував 22 жовтня, участь у ньому взяли лише Сергій Іванов-Костецький, який запропонував придбати приміщення за 270 000 грн. Його й визнали переможцем торгів. Додамо, початкова вартість приміщення становила 263 328 грн.

Чотириповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Франківському районі в межах історичного ареалу Львова і є пам’яткою архітектури місцевого значення. Будинок побудований у 1934 році для архітектора Юзефа Йоахіма Тіша, за його власним проектом, в стилі функціоналізму.

На дверях збереглись ще рештки автентичного скління, а інтер’єри будинку виконані в стилі ар деко. 

За даними порталу YouControl, львів'янин Сергій Іванов-Костецький з 2007 року є підприємцем, що займається діяльністю у сфері архітектури. Також йому належать ще чотири фірми: ТОВ "Мастмаркет" (роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, дата створення – 30 вересня 2019 року), ТОВ "Каракулі" (прісноводне рибництво (аквакультура), дата створення – 9 липня 2018 року), ТОВ "Креатив про" (діяльність у сфері архітектури, дата створення – 29 серпня 2019 року), ТОВ "АІК" Креатив" (діяльність у сфері архітектури, дата створення – 30 січня 2017 року).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.