Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

смітники Львова

смітники Львова

Середа, 30 жовтня 2019, 16:45

Садовий шукає ідеальну форму антивандальних урн для Остапа Стахіва

Львівська міська рада планує купити нові смітники для Львова та почати співробітництво з клінінговою компанією для очистки транспортних зупинок.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 30 жовтня, під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про намір закупити нові смітники для Львова. Садовий заявив, що міська рада готова оголосити конкурс серед місцевих виробників на придбання смітників.

"Також маємо знайти оптимальну форму для закупівлі нових урн для сміття. Важливо, щоб ці урни були антивандальні і їх не крали" – заявив Садовий.

Крім того, міська рада планує співробітництво з приватною клінінговою компанією, яка б раз на тиждень займалася постійним прибиранням автобусних зупинок.

"Ми пішли на експеримент і на площі Двірцевій поставили зупинки нашого львівського виробника без реклами" – додав Садовий.

Нагадаємо, 12 вересня цього року Львівська міська рада оголосила тендер серед приватних компаній, переможець якого мав би здійснити закупку 175 нових смітників для міських парків. Однак згодом, 26 вересня, міська рада скасувала тендер на закупку смітників в зв'язку з відсутністю учасників.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.