Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Понеділок, 4 листопада 2019, 17:00

У Львові скерували попередження приватному перевізнику, який не виїхав на маршрут

З Миколаївськім АТП, яке обслуговує маршруту № 36, можуть розірвати договір.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Миколаївському АТП, яке виграло конкурс на обслуговування маршруту № 36, скеровано попередження про невиконання умов договору на перевезення.

"Миколаївське АТП, яке виграло конкурс на обслуговування маршруту № 36, має забезпечити на маршруті 8 автобусів. Автобуси мали виїхати на маршрути ще в п’ятницю, 1 листопада. Однак лише сьогодні на рейс вийшли автобуси, і то в кількості 2 одиниці" – заявив начальник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів.

За його словами, за таке порушення перевізнику скерували попередження, в разі не виконання умов договору, з ними припинять роботу.

Сьогодні вранці представники ГО "За якісний Транспорт" моніторили наявність на вулиці Личаківській у Львові автобусів №36 і жодного з них не виявили, хоча згідно з умовами договору на маршруті мають курсувати вісім автобусів.

Нагадаємо, 26 вересня на львівському міському маршруті № 36 нелегально почали курсувати автобуси Миколаївського АТП. А 10 вересня а результатами повторного конкурсу цьому ж перевізнику дозволили обслуговувати маршрут № 36,

 

 
 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.