Новини

Події

Цього тижня розпочинається 6 Львівський міжнародний дитячий фестиваль

Цього тижня розпочинається 6 Львівський міжнародний дитячий фестиваль

Варіанти.net

Цього тижня розпочинається 6 Львівський міжнародний дитячий фестиваль

Середа, 25 квітня 2012, 17:07

З 27 по 29 квітня у Львові відбудеться 6 Львівський міжнародний дитячий фестиваль, у рамках якого заплановано низку нових заходів для дітей.

Цього року дирекція Львівського дитячого фестивалю підготували кілька новинок. Окрім звичних літературних конкурсів, майстер-класів, вперше відбудеться фестиваль настільних ігор "Ігрова сфера". На фестивалі буде близько сотні ігрових столів, за якими зможуть зібратись 400 осіб.

Також родзинкою заходу буде проведення гри "Збирай слонів". Протягом трьох днів діти за участь у акціях фестивалю будуть отримувати слонів, хто назбирає їх за три дні найбільше – отримає цінні подарунки від спонсорів. Головний приз – планшетний комп'ютер.

Почесним гостем цього фестивалю буде польська письменниця Барбара Космовська, книги якої перекладені українською.

Загалом заплановано 282 заходи та 150 майстер-класів. Правда, є і неприємні моменти, цього року через брак коштів, не проводився конкурс дитячого читання "Книгоманія".

 «Ми його проводили 10 років за власні кошти чи залучаючи партнерські кошти. Цього року партнери відмовились фінансувати. Бюджетного фінансування, яке би мало бути на такі речі, ми ніколи не мали і не здобули цього року. Я зверталася до обласних бібліотек усіх областей України, щоб вони знайшли по 3 тисячі гривень у своїх областях на конкурс.

Вони сказали, що не будуть цього робити. У мене виникає сумнів у доцільності проведення цього конкурсу. Бо щоб бібліотеки не були зацікавлені у тому і знайти такої малої суми, то ми не будемо їх насильно ощасливлювати», – прокоментувала Олександра Коваль, президент ГО "Форум видавців".

Детальніша програма фестивалю уже опублікована на їхньому сайті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.