Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

партія Голос

партія Голос

П'ятниця, 8 листопада 2019, 17:45

Сексуальний голос Вакарчука заморозить ситуацію на Донбасі

Партія Голос вважає, що Україна має вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію на Донбасі.

Про це повідомляє політична партія Голос на своїй сторінці у Facebook. 

Політична фракція Голос наголосила, що Україна має вийти з Мінських угод і зосередитись на державних інтересах, щоб спланувати мир на Донбасі на своїх умовах. 

"Єдиний ефективний шлях для України сьогодні – це вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію до посилення власних позицій. Ми боремося на два фронти – з Росією на зовнішньому фронті, з корупцією, слабкою економікою та неефективністю державних інституцій на внутрішньому.

Поки що повернути Крим та Донбас на умовах, прийнятних для України, неможливо. Тому потрібно будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, коли в нас буде достатньо сил, а міжнародна ситуація буде цьому сприяти.

Війна з Росією поки що тримає в заручниках мешканців окупованих територій Сходу та Криму. Ми справді хочемо повернути своїх, але цьому заважають російські танки і російське телебачення. Пропонований росіянами "мир" може принести тільки "русский мир" на всю територію України" – наголошують у партії.

Нагадаємо, 2 жовтня депутати Львівської облради підтримали заяву щодо неприпустимості відведення сил і засобів Збройних сил України з лінії фронту й недопущення капітуляції України у російсько-українській війні. Крім цього, депутати запропонували провести наступну сесію Львівської обласної ради у Києві під Офісом президента.

Тоді ж у Львові громадські активісти створили Штаб захисту України.

Натомість, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський вважає, що погодження формули Штайнмаєра щодо виборів на окупованому Донбасі не означає капітуляції України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.