Новини

Львівська міськрада

«Свобода» ініціює заборону червоних прапорів на День перемоги у Львові

«Свобода» ініціює заборону червоних прапорів на День перемоги у Львові

ua.politics.comments.ua

«Свобода» ініціює заборону червоних прапорів на День перемоги у Львові

Середа, 25 квітня 2012, 18:08

26 квітня на засіданні сесії Львівської міськради депутатська більшість на чолі з ВО «Свобода» планує прийняти ухвалу „Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова".

У проекті ухвали, зокрема, наголошується на тому, що „у зв'язку з можливістю розповсюдження у м. Львові символіки неіснуючої тоталітарної держави – СРСР, комуністичної символіки та нацистської символіки, що зумовлює порушення положень ст. ст. 5, 11, 20 Конституції України, керуючись ст. ст. 2, 10 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ухвалила заборонити використання на території м. Львова символіки неіснуючої держави – СРСР, комуністичної та нацистської символіки".

Також міські депутати своєю ухвалою хочуть заборонити „використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки під час проведення масових заходів".

На переконання голови фракції ВО „Свобода" у Львівській міській раді Руслана Кошулинського , завтра дана ухвала буде підтримана депутатами.

Нагадаємо, львівські ветерани планують відзначити 9 травня. Заплановані урочиста хода ветеранів, покладання квітів до могил загиблих воїнів та мітинг на Пагорбі слави. В урочистих заходах поруч із державними прапорами нестимуть і прапори перемоги.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.