Новини

Кримінал

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом катування людей у розважальному клубі Львова

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом катування людей у розважальному клубі Львова

http://milicia.lviv.ua

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом катування людей у розважальному клубі Львова

Четвер, 26 квітня 2012, 09:28

Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу за фактом катування львів'ян у розважальному клубі. Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області.

Двоє львів'ян, над якими познущалися співробітники управління Державної служби охорони в одному з розважальних закладів міста, отримали тяжкі тілесні ушкодження.

25 квітня близько 20.00 години на особистий прийом до начальника Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майора міліції Рудяка Олександра Вікторовича прийшли журналісти одного зі львівських ЗМІ. Вони надали інформацію про те, що працівники управління ДСО у Львівській області 21 квітня близько 5.00 години у розважальному закладі катували відвідувачів.

За викладеними фактами було терміново проведено нараду за участю начальника ГУ МВС України у Львівській області генерал-майора міліції Олександра Рудяка та прокурора Львівської області Олега Василенка. На підставі зібраних матеріалів перевірки прокурор області прийняв рішення про порушення кримінальної справи. Затримано працівників УДСО у Львівській області, які є причетними до скоєння цього злочину. Прокуратура Львівської області проводить слідство.

Крім того, начальник ГУ МВС України у Львівській області розпорядився негайно розпочати службове розслідування цієї справи. До Міністерства внутрішніх справ України подано клопотання щодо звільнення з органів внутрішніх справ України міліцейських керівників, а саме – начальника управління Державної служби охорони у Львівській області полковника міліції Скорнякова Олександра Борисовича та начальника Сихівського райвідділу Львівського міського управління полковника міліції Гимона Ігоря Нестеровича.

З метою об'єктивного службового розслідування цієї справи міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко скерував до Львова групу працівників МВС, до складу якої увійшли представники Департаменту внутрішньої безпеки, Інспекції з особового складу та Департаменту Державної служби охорони Міністерства внутрішніх справ України.

Для відшкодування повного курсу лікування потерпілих, працівники міліції Львівської області вирішили зібрати і надати їм добровільні благочинні внески.

Результати матеріалів службового розслідування будуть оприлюднені вже сьогодні, 26 квітня.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.