Новини

Освіта

Павленко радить батькам вимагати компенсації від польського авіаперевізника

Павленко радить батькам вимагати компенсації від польського авіаперевізника

Павленко радить батькам вимагати компенсації від польського авіаперевізника

Четвер, 26 квітня 2012, 09:34

Уповноважений Президента України у справах дитини Юрій Павленко порадив батькам дітей, затриманих у варшавському аеропорту, обов'язково вимагати компенсації від авіакомпанії LOT. Про це він заявив учора на зустрічі із батьками учнів Класичної гімназії при ЛНУ ім.. Івана Франка.

«Я вважаю, що потрібно вимагати від авіакомпанії визнання факту затримання, вибачень перед кожною дитиною та компенсації. Я розцінюю цю ситуацію як порушення прав українських дітей, як жорстоке поводження з дітьми з боку польської авіакомпанії», – сказав Юрій Павленко.

Батько одного із учнів Володимир Хом'як розповів, що затримання міжнародного рейсу більш, ніж на 4 години, передбачає компенсацію у розмірі 600 євро, дітей же затримали у аеропорту більш, ніж на 27 годин.

Батьки дітей підготували звернення до Міністерства закордонних справ України, керівництва польської авіакомпанії LOT та Уповноваженого Президента України з прав дитини, в якому висловлюють своє обурення тим, як повелися з їхніми дітьми, у якому вимагають відреагувати на цю ситуацію.

«Не знаю, чому до нас так поставилися. Але, мабуть, якби це були не українські, а європейські діти, з ними поводилися б зовсім по іншому», - сказала одна із затриманих у аеропорту школярок Софія Шинкар.

чи це пов'язано із тим. Що ми українці. Але, я думаю, якби це були європейські діти, вони поводилися б зовсім інакше», - Софія Шинкар.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.