Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

New Art.За рамки

New Art.За рамки

Львівський палац мистецтв

Четвер, 5 грудня 2019, 10:36

У Львові відбудеться відкриття арт-проекту New Art.За рамки

11 грудня у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття арт-проекту студентів Української академії друкарства New Art.За рамки.

Про це повідомила прес-служба Львівського палацу мистецтв.

"Мета заходу – ще один крок на зустріч глядачу, якому ми хочемо розповісти про важливість сучасного мистецтва у Львові. Місто є культурною столицею України, якій своєю творчістю можна додавати нові сторінки до сучасної історії мистецтва", – йдеться у повідомленні.

Ініціативу реалізації проекту виявили студенти 4-го курсу книжкової та станкової графіки Української академії друкарства (керівник студії – доктор мистецтвознавства Луковська О.І.).

За словами організаторів, глядачі матимуть унікальну можливість зазирнути у мистецтво поза рамками мистецького простору. Виставка представлятиме студентське мистецьке середовище, необмежене стандартними художніми засобами, такими як фарби чи олівці.

"Матеріалом для створення експозиції послугували безліч звичних на перший погляд повсякденних речей, творчий підхід до використання яких наділяє їх новим сенсом. Це також інсталяції та перформенси", – розповідають у палаці мистецтв.

"Вкотре ми підтримуємо талановиту молодь і даємо їй можливість представити свої роботи у Львівському палаці мистецтв, який вже став традиційним та улюбленим майданчиком усіх художників, митців, скульпторів тощо. «NEW ART. За рамки» подарує вам можливість долучитись до творення сучасного мистецтва. Чекаємо усіх  на відкритті", – наголосив генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк.

Відкриття арт-проекту New Art.За рамки. відбудеться 11 грудня в 17:00 год.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.