Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівелектротранс

Львівелектротранс

Четвер, 2 січня 2020, 15:30

Фірма з Вінниці встановлюватиме табло у електротранспорті Львова

Львівелектротранс замовив 10 комплектів інформаційних табло для електротранспорту за 280 тис грн у вінницької фірми.

Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" провело закупівлю у системі ProZorro на придбання інформаційних табло, які переможець тендеру має доставити до 31 березня 2020 року. 

Аукціон стартував 6 грудня, участь у ньому взяла лише одна компанія – ТОВ НВП "Біакс", що запропонувала продати табло за 279 900 грн. Її й визнали переможцем торгів. Додамо, початкова закупівлі становила 280 000 грн.

Як вказано у закупівлі, йдеться про 10 комплектів комплексної інформаційної системи для електротранспорту (інформаційних табло), на яких має відображатися номер маршруту, початкова та кінцеві зупинки. У комплект входять: переднє інформаційне табло, бокове інформаційне табло, заднє інформаційне табло, внутрішнє інформаційне табло, пульт керування, розподільчий блок, мікрофон.

За даними порталу YouControl, ТОВ НВП "Біакс" зареєстроване з 2000 року у Вінниці, займається дослідженням й експериментальними розробками у сфері інших природничих і технічних наук, установленням та монтажем машин і устатковання. Власниками фірми є вінничани Аркадій Векштейн та Олександр Московець. Розмір статутного капіталу підприємства становить 7 400 грн.

Нагадаємо, раніше "Львівелектротранс" замовив у охоронної фірми Львова за 3,6 млн грн контроль за оплатою проїзду та охорону трамваїв і тролейбусів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.