Новини

Партія регіонів

Голова регіоналів Дрогобича просить Мінздоров'я допомогти Дрогобицькому онкодиспансеру

Голова регіоналів Дрогобича просить Мінздоров'я допомогти Дрогобицькому онкодиспансеру

Прес-служба Партії регіонів

Голова регіоналів Дрогобича просить Мінздоров'я допомогти Дрогобицькому онкодиспансеру

Четвер, 26 квітня 2012, 10:06

Депутат Дрогобицької міської ради, голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський передав депутатський запит у Міністерство охрони здоров'я України з проханням посприяти Дрогобицькому онкодиспансеру в оновленні його матеріально-технічної бази та обладнання. Про це повідомляє прес-служба ЛОО Партії регіонів.

У листопаді 2011 року колектив онкодиспансеру звернувся до С. Гориславського з проханням врятувати медичний заклад від запланованої місцевою владою ліквідації.

У результаті численних звернень та запитів голові Дрогобицької міської організації Партії регіонів вдалося привернути увагу громадськості та влади щодо недоцільності ліквідації онкодиспансеру. І хоча лікарню не ліквідували, її проблеми наразі не вирішені.

Сергій Гориславський наголосив у зверненні до Мінздоров'я, що Дрогобицька міська лікарня № 3 (онкодиспансер) за часи незалежності України отримала всього 350 тис. грн. дотацій з міського бюджету при тому, що у Дрогобицькому районі перебуває на обліку 3 тисячі 725 хворих і щороку стають на облік 500 первинних онкохворих.

Дрогобицька міська лікарня №3 має статус юридичної особи, таких в області лише дві. На балансі установи перебувають три будівлі, загальною площею 2 147 м. кв. розташованих поблизу центра міста, стан будівель незадовільний та потребує ремонту, заміни теплового котла якому 35 років, заміни вікон на пластикові, ремонту даху. Обладнання рентгенотерапії в експлуатації використовується з 60-80-х років, і завдяки медичному персоналу його вдалося зберегти і ним надалі здійснюється якісне лікування, особливо соціально незахищених верств населення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.