Новини

Політика

КОД визначив хто не може бути кандидатом в депутати

КОД визначив хто не може бути кандидатом в депутати

фото http://panorama-mukachevo.com

КОД визначив хто не може бути кандидатом в депутати

Четвер, 26 квітня 2012, 10:33

Вчора, 25 квітня, під час засідання Комітету опору диктатурі, визначили попередні критерії доброчесності кандидата, та обговорили, хто ним не може бути.

Кандидатом в депутати не можуть бути представник провладних партій, держслужбовці, на призначення яких впливає структура влади, кандидати, що співпрацювали з радянськими спецслужбами, підкуповували виборців чи давали хабарі, та ті, які будучи депутатами не голосували за принципові для опозиції питання.

Стати висуванцем від об’єднаної опозиції може мешканць Львівщини, який задекларував свої доходи.

Під час засідання, представник фонду демократичних ініціатив «Чесно» Олег Мацех зазначив, що вони також визначили 6 критеріїв, яким має відповідати кандидат в депутати, провівши своє дослідження та опитування населення.

«Ми визначили наступні критерії: відсутність фактів порушень прав і свобод людини, незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, непричетність до корупційних дій, прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя, особисте голосування в парламенті, участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів», - зазначив Олег Мацех.

Андрій Мисик зазначив, що критерії потрібно доопрацювати та довнести до тих з якими працювала робоча група КОДу.

Додамо що на наступних засіданнях КОДу кандидатів від кожної політичної сили, що входить до об’єднаної опозиції, обговорюватимуть поіменно.

Комітет опору диктатурі (КОД) — політичне об'єднання, утворене на Львівщині 5 серпня 2011 року, до складу якого увійшли опозиційні політичні партії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.