Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська облрада

Львівська облрада попросила владу захистити Моршинський завод мінвод

Львівська облрада попросила владу захистити Моршинський завод мінвод

morshinska.ua

П'ятниця, 23 листопада 2012, 12:44

Львівська облрада попросила владу захистити Моршинський завод мінвод

Депутати Львівської облради прийняли звернення, в якому просять українську владу та правосуддя вжити заходів щодо захисту проти рейдерської атаки на Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».

За відповідне рішення сьогодні, 23 листопада, на пленарному засіданні Львівської облради проголосувало 94 депутати.

Депутати, зокрема, звернулися до Президента України, Генерального прокурора України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції, Комітету Верховної ради з питань правосуддя.

«Відсутність у складі злочину, позбавлена доказів кримінальна справа, юридично необґрунтовані дії судді є свідченням відсутності закону та правового порядку в Україні.

Безкарність за порушення права мусить хоча б якось бути подолана з боку керівників держави та структур, покликаних забезпечувати нагляд за правосуддям та законністю», - йдеться у зверненні.

Також депутати проголосували за створення тимчасової контрольної депутатської комісії з цього питання, яку очолить депутат Тарас Вервега.

Окрім цього, депутати вирішили звернутися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо скарги на суддю Сихівського районного суду Сергія Борейка, який і ухвалював рішення щодо Моршинського заводу.

Перед голосуванням на засіданні виступив генеральний генеральний директор IDS Group Марко Ткачук.

Нагадаємо, 11 грудня відбудеться судове засідання у справі про обрання запобіжного заходу генеральному директору Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» Валерію Жовніру.

16 листопада Галицький районний суд не задовольнив скаргу Валерія Жовніра на постанову начальника відділу ГУ УМВСУ у Львівській області про порушення проти нього кримінальної справи за ухиляння від сплати податків.

Раніше Сихівський районний суд Львова заарештував всі українські активи компанії IDS Borjomi, пов'язані з російським олігархом Борисом Березовським у відповідь на рішення Басманного суду Москви.

Представники IDS Group Ukraine вважають такі дії українського уряду ознаками рейдерської атаки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.