Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Центр зайнятості

lviv.dcz.gov.ua

П'ятниця, 17 січня 2020, 17:00

Майже 70% усіх вільних вакансій на Львівщині становлять робітничі професії

Центр зайнятості

У центрі зайнятості налічується 69,7% вакансій для робітників.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на 1 січня цього року на Львівщині налічувалося 14 тисяч безробітних. Серед них 59,1% були особи з вищою освітою, 30,3% закінчили професійно-технічні навчальні заклади, 10,5% – загальноосвітні школи. 

"На початку цього року база вільних робочих місць і вакантних посад налічувала 4 841 пропозицію працевлаштування. У середньому на кожну вакансію в області претендували троє безробітних. Найбільш гостра конкуренція – 14 осіб на одну вакансію – спостерігається серед тих, хто в минулому обіймав посади вищих державних службовців, керівників і менеджерів. Складно знайти роботу й кваліфікованим працівникам сільського та лісового господарства: на одне вільне місце праці у цій сфері претендувало 11 безробітних", – заявив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, у центрі зайнятості налічується 69,7% вакансій для робітників, 22,2% – для службовців, і тільки 8,1% – для осіб без професії та спеціальної підготовки. Середній розмір заробітної плати у вакансіях на кінець 2019 року становив 7,6 тис грн. Найбільше – 79,5% пропозицій роботи були із зарплатою, розмір якої коливався від мінімальної до середньої у області, 10,8% склали вакансії з мінімальною заробітною платою, 9,7% – із заробітком, вищим за середньообласний рівень.

Василь Барилюк додав, що минулоріч вдалося працевлаштувати 48,1 тисяч мешканців Львівщини, з них 15,7 тисяч безробітних.

Нагадаємо, більше 60% безробітних Львівщини мають вищу освіту.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.