Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська облрада

vkurse.ua

П'ятниця, 23 листопада 2012, 18:19

Новоспеченому голові Львівської облради призначили матеріальну допомогу та премії

Львівська облрада проголосувала за проект рішення, згідно з яким змінюються умови праці новообраного голови Львівської облради Петра Колодія, зокрема, він стає чиновником першого рангу та отримує посадовий оклад з надбавками та преміями.

Відповідне рішення депутати прийняли на сесії сьогодні, 23 листопада, інформує кореспондент Варіантів

Депутати присвоїли Колодію перший ранг посадової особи місцевого самоврядування, що належить до першої категорії класифікації посад.

В рішенні не вказано, яку зарплату отримуватиме Колодій, однак зазначено, що вона становитиме посадовий оклад голови облради згідно зі штатним розписом.

Також новоспечений керівник облради матиме оплату за ранг, надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці, що становитиме 50% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, а також щомісячну премію до 60% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

Крім цього, чиновник щорічно отримуватиме матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячною заробітної плати.

Нагадаємо, сьогодні, 23 листопада, головою Львівської облради був обраний Петро Колодій, який досі був заступником Олега Панькевича.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.