Новини

Компанії

АМКУ оштрафував Львівський ЛГЗ за слово ABSOLUT на 100 тис. грн

АМКУ оштрафував Львівський ЛГЗ за слово ABSOLUT на 100 тис. грн

virtuala.org

АМКУ оштрафував Львівський ЛГЗ за слово ABSOLUT на 100 тис. грн

Понеділок, 26 листопада 2012, 12:02

Антимонопольний комітет України оштрафував ПрАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод» на 100 тис. грн. за використання позначення ABSOLUT без дозволу компанії Absolut Company Aktiebolag (Швеція).

Про це йдеться у прес-релізі АМКУ. 

Львівський ЛГЗ випускав продукцію під назвою ABSOLUTE LVOV, ABSOLUTE LVOV GOLD і ABSOLUTE LVOV PLATINUM.

«Оскільки компанія Absolut Company Aktiebolag не надавала відповідної згоди на використання цього позначення, зазначені дії суспільства (Львівського ЛГЗ - ред.) Визнані порушенням конкуренційного законодавства», - йдеться в повідомленні АМКУ.

Комітет зазначає, що при визначенні розміру штрафу було враховано, що ЛГЗ визнав порушення та припинив використовувати позначення ABSOLUT.

Львівський лікеро-горілчаний завод був введений в експлуатацію 1931 року. Як ЗАТ підприємство було створене 2000 року в якості асоційованого члена державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт». Його річна потужність виробництва лікеро-горілчаних виробів становить 4,8 млн дал, оцту харчового - 8 млн пляшок.

2011 року Львівський ЛГЗ отримав чистий дохід від реалізації 265 300 000 грн., що на 8,3% більше, ніж 2010 року. Минулого року його чистий прибуток збереглася практично на рівні 2010 і склала 14150000 грн.

Absolut Company є виробником ABSOLUT VODKA, Malibu, Kahlua, Wyborowa, Luksusowa та ін. Компанія є частиною групи Pernod Ricard.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.