Новини

Новини

«Свобода» не збирається в єдиний список опозиції

«Свобода» не збирається в єдиний список опозиції

vgolos.com.ua

«Свобода» не збирається в єдиний список опозиції

Понеділок, 2 квітня 2012, 13:06

Співпраця опозиції і ВО «Свобода» відбуватиметься в двох вимірах: свободівці братимуть участь в узгодженні висування кандидатів по одномандатних округах, але стосовно участі у виборах за партійними списками, то ВО «Свобода» йтиме самостійно – повідомив в коментарі «Варіантам» депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

Михальчишин наголосив, «Свобода» буде дотримуватись позицій, передбачених угодою 22 січня (в рамках КОД), про співпрацю опозиції, стосовно взаємної інформаційної підтримки, співпраці при формуванні дільничних виборчих комісій, при організації паралельного підрахунку голосів, недопущення фальсифікацій та виступу єдиним фронтом у майбутньому українському парламенті.

Щодо участі свободівців в з'їзді «Батьківщини», то Юрій Михальчишин повідомив, що Руслан Кошулинський відправив учасникам з'їзду вітальну телеграму.

«Особиста участь Руслана Кошулинського не планувалась та не анонсувалась, що було попередньо узгоджено з лідерами партій «Фронт змін» та «Батьківщина». З'їзд перш за все передбачав участь голів партій, які тісніше інтегруються, а не просто мають намір тісніше співпрацювати на парламентських виборах» - пояснив Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, 30 березня в Києві відбувся  з'їзд «Батьківщини», на якому було оголошено про створення єдиного списку опозиції на виборах до парламенту в жовтні 2012 року.   

ВО "Свобода" є членом Комітету опору диктатурі і приймає участь в переговорах, котрі відбуваються в рамках КОД щодо висунення узгоджених кандидатів в мажоритарних округах на парламентських виборах.  

.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.