Новини

Львівська облрада

Депутати Львівщини вимагають від влади захистити добре ім'я Дем'янюка

Депутати Львівщини вимагають від влади захистити добре ім'я Дем'янюка

upload.wikimedia.org

Депутати Львівщини вимагають від влади захистити добре ім'я Дем'янюка

Четвер, 26 квітня 2012, 13:00

Сьогодні, під час сесії, депутати Львівської обласної ради ухвалили звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, прем'єр-міністра України та президента Світового конгресу українців щодо захисту доброго імені українця Івана Дем'янюка.

Рішення підтримали 81 депутат із 116.

Також Львівська облрада просить Івано-Франківську, Тернопільську та інші обласні ради підтримати дане звернення.

Текст звернення нижче:

«17 березня 2012 року в будинку для людей похилого віку під Мюнхеном (ФРН) помер українець без громадянства, в'язень нацистських концтаборів, ізраїльських та німецьких тюрем, великий страдник – 92-літній Іван Дем'янюк.

Упродовж 36 років тривало переслідування та відверте цькування Івана Дем'янюка, безпідставно звинуваченого в масових убивствах євреїв у гітлерівських "фабриках смерті" (Собібор, Майданек, Треблінка, Флоссенбюрґ).

Львівська обласна рада вважає, що негуманний, по суті абсурдний вирок Баварського земельного суду від 12 травня 2011 року про 5-річний термін ув'язнення прискорив смерть Івана Дем'янюка.

Депутати Львівської обласної ради V та VІ скликань двічі зверталися до керівництва України з приводу необхідності надання юридичного захисту українцеві І. Дем'янюку, але, на жаль, безрезультатно. Таке потурання призвело до того, що відповідальність за нацистські злочини, приписувані Іванові Дем'янюку, мимоволі падає на державу Україна.

Смерть Івана Дем'янюка – на совісті тих, хто сповідує ідеологію міжнародного сіонізму, німецького нацизму та московського імперського шовінізму. Навіть після смерті І.Дем'янюка окремі засоби масової інформації, підконтрольні прихильникам таких поглядів, продовжують дезінформувати світову громадськість щодо його особистості.

Вимагаємо вжити невідкладних заходів для припинення наруги над пам'яттю українця Івана Дем'янюка та захистити його добре ім'я, а також імідж держави Україна.

Вважаємо за необхідне порушити питання про притягнення до відповідальності винних у переслідуванні Івана Дем'янюка, зокрема, в ухваленні щодо нього завідомо неправосудного рішення», - йдеться у зверненні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.