Новини

Львівська міськрада

У Львові заборонили використання символіки СРСР

У Львові заборонили використання символіки СРСР

image.tsn.ua

У Львові заборонили використання символіки СРСР

Четвер, 26 квітня 2012, 13:20

Депутати Львівської міськради прийняли ухвалу «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території Львова». За це сьогодні під час засідання сесії міської ради проголосували 74 депутати.

Згідно з цим документом на території Львова заборонено використання символіки неіснуючої держави – СРСР, комуністичної і нацистської символіки, зокрема на будівлях державних установ і комунальних підприємств та під час проведення масових заходів. Контроль за виконанням цього рішення депутати поклали на міського голову та начальника ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області.

«Депутати вже приймали подібну ухвалу торік. Однак сьогодні на сесії ми дізнаємося, що рішенням скандально відомого судді Юрківа її призупинено. Однак лише в частині «використання комуністичної символіки та символіки СРСР». Скажіть будь ласка, чому нацистська символіка цьому судді не подобається, а комуністична подобається? Яка між ними різниця?», - сказав доповідач із цього питання Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, що 21 квітня 2011 року Львівська міськрада прийняла ухвалу про заборони комуністичної символіки і символіки СРСР. Прокуратура опротестувала цю ухвалу. Згодом депутати подолали протест. У грудні ж 2011 Галицький районний суд скасував цю ухвалу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.