Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

Четвер, 12 березня 2020, 13:58

У Львові для водіїв маршруток закуплять рукавички та маски

львівські маршрутки

У місті прийняли рішення щодо мінімізації поширення інфекцій у громадському транспорті.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 12 березня, на засіданні міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові, розробили низку доручень, щоб мінімізувати поширення будь-якої інфекції у громадському транспорту. Зокрема:

- місто закупить для працівників транспорту одноразові рукавички та термометри;

- водіїв будуть вчити провітрювати транспорт, використовувати засоби гігієни та дезінфекції, користуватись рукавичками та масками;

- департамент житлово-комунального господарства створить робочу групу, яка буде проводити перевірки щодо ретельного, правильного миття і дезінфекції транспорту;

- схожі перевірки проведуть і на всіх автостанціях міста;

- у транспорті будуть розміщені оголошення про заходи безпеки і правила поведінки під час карантину.

"Ми провели наради з усіма перевізниками: всі вони розуміють свою відповідальність щодо здоров’я населення, безпеку роботи самого підприємства і його працівників, водіїв. Вони закуповуються персональні дезінфектори та планують купувати одноразові рукавички для водіїв", – наголосив начальник управління транспорту міськради Орест Олеськів.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні вводять карантин в навчальних закладах та обмежують проведення масових заходів. Вчора міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення з 12 березня до 3 квітня призупинити навчання у школах і дитячих садочках Львова. Такеж рішення прийняла й Львівська ОДА.

На час карантину в УГКЦ дозволили не цілувати ікони і слухати служби з дому.

Варіанти побували на брифінгу міського голови Львова Андрія Садового щодо обмежувальних заходів у Львові, які вводить Львівська міська рада для убезпечення мешканців від поширення респіраторних захворювань, зокрема вірусу COVID-2019.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.