Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

швидка допомога

П'ятниця, 20 березня 2020, 09:50

В Україні розробили тест-систему для діагностики коронавірусу

швидка допомога

Тест-систему для діагностики коронавірусу наразі готують до випуску.

Про це повідомляє прес-служба НАН України.

В Інституті молекулярної біології і генетики НАН України готується до випуску тест-система для діагностики коронавірусу.

"Нині розроблена тест-система готується до випуску на базі Інституту молекулярної біології генетики НАН України", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, вчені Інституту молекулярної біології і генетики НАН України за завданням Ради національної безпеки і оборони України розпочали роботу над створенням українських тест-систем у січні 2020 року після появи інформації про епідемію нового коронавірусу в Китаї.

"За цей час в інституті вдалося провести дизайн і синтез 4-х нуклеотидних праймерів, відповідних найбільш специфічним послідовностям у геномі даного вірусу. Здійснено підготовку до випробувань лабораторного варіанту оригінальної тест-системи для діагностики коронавірусу 2019 nCoV, яка не підпадає під патентну охорону іноземних тест систем", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на сьогодні на ранок в Україні зафіксували 26 випадків зараження коронавірусом та три смерті. У Львівській інфекційній лікарні перебуває 26 хворих з підозрою на коронавірус. Загалом, за увесь час до медиків звернулось 33 мешканця області.

У Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Від 16 березня у місті закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.