Новини

Партія регіонів

Молоді регіонали Львівщини здали кров для дитини з важкими опіками

Молоді регіонали Львівщини здали кров для дитини з важкими опіками

фото http://www.epochtimes.com.ua

Молоді регіонали Львівщини здали кров для дитини з важкими опіками

Четвер, 26 квітня 2012, 14:35

У Центрі донорської крові Львова «Молоді регіони» Львівщини разом з пересічними громадянами здали кров для Аліни Клачани, дитини з важкими опіками. Про це повідомила прес-служба ЛОО Партії регіонів.

«Проведення цього заходу є одним з багатьох кроків, які допоможуть врятувати життя дитини, тому ми закликаємо усіх небайдужих допомогти сім'ї Клачани. Якщо стан здоров'я Аліни вимагатиме зробити ще одне переливання крові, то ми готові провести цю акцію ще раз», – зазначив голова осередку Львівської міської організації «Молоді регіони» в ЛНМУ ім. Д. Галицького Андрій Гулима.

Нагадаємо, маленька Аліна, якій лише 1 рік та 3 місяці, напередодні Великодня впала в окріп і отримала 50% опіків шкіри. 19 квітня львівські лікарі, яких консультують спеціалісти з Бостона, повідомили про небезпеку розвитку гангрени – у Аліни погіршився стан плечей.

Відтак, дівчинка перебуває в стабільно важкому стані у 1-му опіковому відділені Львівської міської лікарні №8. Аліна постійно на знеболюючих, перев'язки їй роблять під наркозом. Від постійного прийому антибіотиків в дитини розвинулась діарея.

Кожного дня дівчинка потребує велику кількість крові, яку батьки не можуть придбати, оскільки це коштує 280 гривень щодня.

«Молоді регіони Львівщини й надалі продовжують активно реагувати на прохання людей про допомогу. Для нас дуже важливо підтримати тих, кому вкрай необхідна допомога, адже здоров'я – це найцінніше людське багатство», – прокоментував голова Львівської обласної організації «Молоді регіони» Богдан Хруставчук.

Реквізити для переказу коштів:

Картка ПриватБанку 4405885822163033 (Клачаний Роман Богданович). При переказі грошей на картку батька – необхідно вказувати – «добровільна пожертва на лікування дочки Аліни».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.