Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Стрийська

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 3 квітня 2020, 12:00

На перехресті Стрийська-Наукова збудують скляний торгово-офісний центр та дитячий садок

вул. Стрийська

Раніше ця фірма збудувала на перехресті житлвоий комплекс, а тепер поруч зведе торговий центр, офіси та житло.

Сьогодні, 3 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво ТзОВ "Атріум Естейт" багатофункційної будівлі з вбудованим закладом короткотривалого перебування дітей та будівництво діагностичного центру, офісних, торгових та житлових будівель з вбудованими торговими приміщеннями, підземними автостоянками на вул. Стрийській, 45 у м. Львові.

Новий комплекс збудують на двох земельних ділянках загальною площею 1,616 га, які перебувають у комунальній власності та признаяені для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, адміністративних будинків, офісних приміщень та іншої житлової забудови.

За словами начальника управління архітектури та урбаністики Львова Антона Коломєйцева, у першій будівлі планують розмістити дитячий садок та організувати грутки, спортивні секції та багатофункційний комплекс. А поруч у новому центрі передбачено офісні, торгові та житлові приміщення.

Як встановили у міськраді висота дитячного садоску не повинна перевищувати 20,50 метрів, а офісного центру 59,40 м. Згідно з візуалізацією, видно, що менше приміщення матиме 4 поверхи, а ТЦ орієнтовно 12-14 поверхів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 25% та 65% відповідно.

За даними порталу YouControl ТзОВ "Атріум Естейт" засноване в Києві у 2017 році та займається купівлею та продажем, а також наданням в оренду власного нерухомого майна. Статутний фонд підприємства – 100 грн. Засновником фірми є Наталія Садовська, а керівником Олег Сук.

Нагадаємо, у 2018 році ця фірма отримала дозвіл від міськради на будівництво багатоповергового житлового будинку на вул. Стрийській, 45, де зараз знаходиться ЖК "Леви міста", нове будівництво вестимуть поруч із новобудовами.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.