Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Стрийська, 288

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 3 квітня 2020, 12:53

На Стрийській між новобудовами та ще не зведеним ТЦ планують помістити ще один будинок

вул. Стрийська, 288

Виконком Львівської міськради дозволив збудувати житловий будинок на вул. Стрийській, 288.

Сьогодні, 3 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво громадянкою Бистровою Г. П. багатоквартирного житлового будинку на вул. Стрийській, 288.

Новобудову зведуть на земельній площею площею 0,1000 га, яка перебуває у приватній власності та призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Як встановили у міськраді висота будинку не повинна перевищувати 15,1 метр. Згідно з візуалізацією, будівля матиме 4 поверхи та підземний паркінг. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 50 %.

За словами начальника управління архітектури та урбаністики Львова Антона Коломєйцева, це будівництво раніше розглядали на виконкомі, однак тоді його перенесли через недостатню кількість паркомісць. Тому проект доопрацювали і вирішили облаштувати підземний паркінг.

За даними порталу YouControl львів'янка Бистрова Галина Петрівна, яка отримала дозвіл на будівництво у виді діяльності вказала майже 30 позицій, однак основним є комп'ютерне програмування. Серед додаткових вказано торгівля автомобілями, офісними меблями та деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Нагадаємо, минулого тижня виконком міськради дозволив власниці Рік Авто збудувати торговий центр на сусідній ділянці на вул. Стрийській, 284. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.