Новини

Новини

У Львівській області позачергово атестують 8000 міліціонерів

У Львівській області позачергово атестують 8000 міліціонерів

У Львівській області позачергово атестують 8000 міліціонерів

Четвер, 26 квітня 2012, 15:21

На Львівщині, вперше в історії міліції України, позачергово атестують 8 тис. міліціонерів. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Причиною такого рішення стали події, коли працівники Державної служби охорони при ГУ МВС України в Львівській області нанесли тяжкі тілесні ушкодження відвідувачам одного з розважальних закладів міста.

«Міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку вже скеровано клопотання про проведення в ГУ МВС України у Львівській області позачергової атестації усього особового складу, а це майже 8 тисяч працівників», - зазначив під час засідання Інформаційної радиначальник ГУ МВС генерал-майор міліції Олександр Рудяк.

Окрім цього, з метою об'єктивного службового розслідування цієї справи міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко скерував до Львова групу працівників МВС, до складу якої увійшли представники Департаменту внутрішньої безпеки, Інспекції з особового складу та Департаменту Державної служби охорони Міністерства внутрішніх справ України.

Нагадаємо, 21 квітня близько 5.00 години працівники управління ДСО у Львівській області у розважальному закладі міста Львова катували відвідувачів. Про подію головного міліціонера Львівщини повідомили журналісти, які прийшли до нього на особистий прийом напередодні, 25 квітня, близько 20.00 години.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.