Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЛНУ ім. І. Франка

Середа, 8 квітня 2020, 11:44

В Україні запустили електронний студентський квиток

ЛНУ ім. І. Франка

Створити е-студенський зможе кожен, хто має звичайний документ, безкоштовно у додатку Дія.

Про це повідомили на офіційній сторінці "Дія" у Facebook.

Міністерство цифрової трансформації завершило тестування цифрового студентського квитка і запустило його у відкритий доступ в мобільному додатку для оцифрованих документів "Дія".

"Це сталося! Цифровий студентський в Дії. Завдяки нашій колаборації з Міністерство освіти і науки України для Дієвих студентів настали діджитальні часи" – йдеться у повідомленні.

Електронний студентський квиток можна використовувати в вищих навчальних закладах, а також для підтвердження особи під час проїзду. Щоб побачити електронний студентський, потрібно завантажити додаток "Дія" або оновити його до останньої версії. Після цього документ відобразиться автоматично.

Цифрові студентські можуть з'явиться тільки на основі пластикових оригіналів державного зразка. "Дія" не генерує унікальні квитки приватних університетів або студентські "книжечки". Якщо термін документа закінчується в 2020 році, то додаток також не зможе його відобразити.

QR-код студентського є унікальним тимчасовим 3-хвилинним ідентифікатором, який дозволяє звірити документ з відомостями в реєстрі і перевірити його термін дії. Електронний квиток підтверджує особистість і статус учня, дає право на пільговий проїзд у транспорті, дозволяє отримати знижки з музеях і інших установах, де вони передбачені.

Нагадаємо, рішення про запровадження електронних студентських та учнівських прийняли, 18 грудня 2019 року, на засіданні Уряду.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.