Новини

Львівська міськрада

Львів та Американська Торгівельна палата в Україні підписали Меморандум

Львів та Американська Торгівельна палата в Україні підписали Меморандум

фото http://news.ub.ua

Львів та Американська Торгівельна палата в Україні підписали Меморандум

Четвер, 26 квітня 2012, 15:57

Сьогодні, 26 квітня, міський голова Львова Андрій Садовий та президент Американської Торгівельної палати в Україні Хорхе Зукоскі підписали Меморандум про взаєморозуміння, - повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Метою підписання цього Меморандуму є встановлення довгострокової та взаємовигідної співпраці і поєднання зусиль сторін щодо участі у спільних проектах та програмах для того, щоб сприяти соціально-економічному розвитку та інвестиційному клімату для ведення бізнесу.

За словами міського голови це дуже позитивний знак.

«Нам важливо, щоб ми мали збільшення інвестицій в наше місто. Ми активно розвиваємо туризм та ІТ. Америка на цьому ринку завжди була лідером. Ми надіємося, що кількість охочих інвестувати у Львів збільшиться. Сьогоднішня угода - це ще один етап на цьому шляху», - сказав Садовий.

Меморандум декларує готовність у співпраці та допомозі з боку двох сторін: як міста, так і АТП з метою розвитку існуючих та залучення нових інвесторів до міста. Ціль – створення інституційної бази, яка буде певним убезпеченням та джерелом підтримки як для існуючого американського бізнесу у Львові, так і для потенційного.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.