Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

магазин

Вівторок, 28 квітня 2020, 17:30

У Дрогобичі дозволили працювати книгарням та будівельним магазинам

магазин

Інші магазини також можуть подати заяву про відновлення роботи, їх  розглядатиме комісія ТЕБ та НС.

Про це повідомила прес-служба Дрогобицької міської ради.

Будівельним магазинам та книгарням у Дрогобичі дозволено відновити роботу. Відповідне рішення прийняла місцева комісія ТЕБ та НС. Однак працювати заклади можуть лише за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів та виконанням правил торгівлі під час карантинних заходів.

Дозволено відновити роботу і частині інших магазинів у Дрогобичі, в яких не відбувається масового контакту безпосередньо між громадянами.

Як зазначав начальник відділу економіки Дрогобицької міськради Тарас Бачинський, інші магазини можуть відновити роботу лише після обов`язкового подання декларативної заяви про початок роботи закладу.

Кожну заяву, за словами посадовця, розглядатиме комісія ТЕБ та НС, враховуючи індивідуальні особливості роботи кожного із закладів.

Нагадаємо, в понеділок у Дрогобичі відкрили продуктовий ринок. З 14 квітня МОЗ повторно заборонило роботу ринків на час карантину, з 18 квітня у Львові закрили усі продуктові ринки, крім "Шувару".

Додамо, 22 квітня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 11 травня, проте скасував декілька заборон.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.