Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

аеропорт Львів

Понеділок, 4 травня 2020, 14:01

Директор WizzAir розповів, для чого відкривають базу у Львові під час коронакризи

аеропорт Львів

Відкриття нової авіабази у Львові пояснили прихильністю до українського ринку та фінансовою стабільністю, яка дозволила це робити.

Про це повідомив комерційний директор Wizz Air Джордж Міхалопулос в інтерв'ю для видання "Українська правда".

У угорського лоукост-авіаперевізника Wizz Air пояснюють відкриття нової авіабази в Україні прихильністю до українського ринку та фінансовою стабільністю, яка дозволила це робити.

"Це (відкриття нової бази у Львові - ЕП) пов'язано із нашою прихильністю до України та продовженням розширення діяльності на ринку. Враховуючи нашу лоукост бізнес-модель та фінансовий стан ми бачимо, що для нас цей період – це можливість продовжувати зростання. І про це свідчить наш анонс щодо відкриття нової бази та нових рейсів. Ми працювали в Україні більше десяти років і будемо продовжувати розвиватися" – повідомляє Міхалопулос. 

У  Wizz Air визнають, що невизначеність довколо авіаперевезень і пандемії буде тривати, як мінімум 2-3 місяці.

"Ми розуміємо, що наступні 2-3 місяці будуть трохи невизначеними через необхідність адаптуватися. Але наша співпраця з Україною – це не про 2-3 місяці, йдеться про роки співпраці і ми продовжимо розширювати діяльність на цьому ринку" – додав комерційний директор компанії.

Нагадаємо, у липні авіакомпанія Wizz Air відкриє базу у львівському аеропорті. Також авіакомпанія оголосила про відкриття п'яти нових маршрутів зі Львова і двох - з Харкова, які будуть виконуватися з липня.

Додамо, 22 квітня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 11 травня, проте скасував декілька заборон.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.