Новини

Львівська міськрада

У Львові затвердили бюджет розвитку на 2012 рік

У Львові затвердили бюджет розвитку на 2012 рік

У Львові затвердили бюджет розвитку на 2012 рік

Четвер, 26 квітня 2012, 17:12

Сьогодні, 26 квітня, сесія Львівської міської ради затвердила бюджет розвитку міста на 2012 рік. Однак, депутатський корпус не підтримав низку пропозиції виконавчих органів.

Скорочено фінансування для ремонту кімнат гігієни у школах та садках міста з 18,384 млн. грн. до 4,2 млн. грн., на реставрацію будівлі Ратуші з 2,7 млн. грн. до 360 тис. грн., на соціальний гуртожиток для дітей-сиріт з понад 10 млн. грн. до орієнтовно 2 млн. грн. По 1,8 млн. грн. не додали кожній з 6 районних адміністрацій на ремонт житлового фонду. Не виділено 1 млн. грн. на будівництво Технопарку.

«На жаль, депутатський корпус не підтримав тих пропозицій, з якими  виходили працівники виконавчих органів і міський голова Андрій Садовий. Ми виноситимемо на наступну сесію знову ці пропозиції. Я переконаний, що діти, які сьогодні ходять до школи, повинні виховуватись у нормальних умовах, що діти-сироти мають право на житло, що ми повинні фінансувати збереження історико-архітектурної спадщини. Сьогодні найважливішим питанням, яке виносилось на сесії, є бюджет розвитку. Бо від бюджету розвитку залежить, як буде жити наше в місто цього року і в наступні роки», - переконаний перший заступник міського голови Олег Синютка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.