Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

П'ятниця, 15 травня 2020, 09:20

На кордоні з Польщею – черги на 40 авто

пункт пропуску

Сьогодні вранці на західному кордоні зафіксували черги із легкових авто.

Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби України.

Станом на 06:00 год. ранку 15 травня на західному кордоні України накопичення транспортних засобів зафіксували перед пунктами пропуску Угринів – 0 авто, Рава-Руська – 0 авто та 0 вантажівок, Грушів – 0 авто, Краковець – 40 та 0 вантажівок, Шегині – 0 авто та 0 вантажівок, Смільниця – 0 авто, Ягодин-Дорогуськ (Волинська область) – 0 авто та 0 вантажівок.

Нагадаємо, з 7 квітня закрили кордон у Рава-Руській – Гребенному, а також пішохідне сполучення у всіх пунктах пропуску. Крім цього, Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Наразі на кордоні з Польщею працюють три пункти пропуску: Краковець – Корчова, Рава-Руська – Гребенне та Ягодин – Дорохуськ, адже 8 травня уряд відкрив пункт пропуску Рава-Руська на кордоні з Польщею. Крім цього, 13 травня уряд вирішив відкрити пішохідний пункт пропуску Шегині-Медика, однак дати відкриття пункту пропуску ще немає.

Додамо, 4 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 травня, проте скасував декілька заборон.