Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

П'ятниця, 22 травня 2020, 11:47

Львівщина увійшла у перелік областей готових до зняття карантину

коронавірус

За даними МОЗ Львівська область готова до 2 етапу зняття карантину.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Станом на 22 травня 10 областей України не готові перейти до 2 етапу зняття карантинних обмежень, введених у зв’язку з коронавірусом, однак Львівщина у цей перелік не входить.

Зокрема, не готові надалі знімати обмеження Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька та Закарпатська області, а також Київ та Київська область.

У цих областях велика кількість хворих, висока завантаженість ліжко-місць у лікарнях та низьке охоплення населення тестуванням на коронавірус.

Станом на сьогодні на Львівщині підтвердили 1240 випадків зараження коронавірусом, за добу – 65 інфікованих, що є найвищим показникомсеред усіх областей України.

Зазначимо, МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Додамо, 20 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 червня, проте скасував декілька заборон: з 22 травня відновлюють роботу громадського транспорту та дитячих садочків.

Також 13 травня Кабінет міністрів послабив карантин: дозволив пересуватися вулицями групами до 8 осіб, а на літніх терасах ресторанів і кав’ярень сидіти по четверо. Також дозволили відновити роботу непродовольчих ринків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.