Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

П'ятниця, 22 травня 2020, 17:42

МОЗ оприлюднило правила роботи громадського транспорту

львівські маршрутки

МОЗ підготувало рекомендації щодо перевезення пасажирів автомобільним транспортом на період карантину.

Про це йдеться у розпорядженні головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 21 травня цього року.

Згідно із розпорядженням, в Україні дозволили працювати громадсьеому транспорту за умови дотримання правил. Зокрема:

- перед початком робочої зміни усім працівникам потрібно міряти температуру;

- водій, кондуктори та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу повинні знаходитися в респіраторах або масках;

- забороняється перевезення пасажирів без захисних масок;

- перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння. У випадку міжобласного перевезення до регіону, в якому не послаблювали карантин, таке перевезення дозволяється в межах 50% від кількості місць для сидіння.

Зазначається, що у кожному транспортному засобі повинно бути забезпечено інформування пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби. За можливості, біля дверей транспорту доцільно розмістити антисептики.

Також адміністрація автостанції повинна забезпечити наявність у працівників медичних масок і захисних рукавичок, вологе прибирання приміщень автостанції з використанням миючих і дезінфікуючих засобів не рідше, ніж кожні 5 годин до відкриття і після закінчення робочого дня автостанції.

Зазначимо, сьогодні обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 29 травня карантинні заходи на Львівщині через погіршення ситуації із коронавірусом.

Додамо, 20 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 червня, проте скасував декілька заборон. МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

А з 13 травня у Львові дозволили відкрити перукарні, салони краси та приватні стоматології, а з 18 травня у Львові дозволили відновити роботу магазинам одягу, білизни та взуття, які розташовані у ТРЦ та поліклінік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.