Новини

Компанії

Аеропорт "Львів" призупинив обслуговування рейсів "АероСвіту"

Аеропорт "Львів" призупинив обслуговування рейсів "АероСвіту"

darkway.org

Аеропорт "Львів" призупинив обслуговування рейсів "АероСвіту"

Четвер, 6 грудня 2012, 18:34

Міжнародний аеропорт "Львів" призупинив обслуговування рейсів компанії "АероСвіт" через невиконання авіаперевізником фінансових зобов'язань.

Про це Варіанти повідомила прес-служба аеропорту. 

"Через невиконання авіаперевізником "АероСвіт" фінансових зобов'язань перед аеропортом було прийнято рішення про призупинення обслуговування рейсів боржника до відновлення фінансової дисципліни", - сказано у повідомленні. 

Ааеропорт сподівається, що "перевізник найближчим часом погасить заборгованість перед аеропортом та сприятиме подальшому спільному співробітництву та партнерським відносинам".

Нагадаємо, через затримку надходження коштів на рахунки "АероСвіту" компанією був порушений графік розрахунків за послуги аеронавігації та обслуговування у ряді аеропортів.

5 грудня Федеральне агентство повітряного транспорту Росії заявило, що польоти "АероСвіт" у повітряному просторі РФ можуть бути припинені з 10 грудня через заборгованість компанії за аеронавігаційне обслуговування у розмірі понад 1,2 млн дол.

Сьогодні "АероСвіт" повідомив про відновлення рейсів до Мінську та наголосив, що компанія "поетапно відновлює платежі в рамках графіків, узгоджених з операторами послуг, що надаються".

Нагадаємо, що зі Львова Аеросвіт здійснював рейси у тому числі й до Києва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.