Новини

Львівська міськрада

Перевізники наполягають на підвищенні тарифів на проїзд у Львові

Перевізники наполягають на підвищенні тарифів на проїзд у Львові

comandor-law.blogspot.com

Перевізники наполягають на підвищенні тарифів на проїзд у Львові

П'ятниця, 7 грудня 2012, 10:47

Транспортні перевізники, що працюють на марш турах у Львові, наполягають на підвищенні ціни на проїзд у Львові до ціни понад 3 грн.

 

Про це було заявлено під час зустрічі, яка відбулася 6 грудня у Львівській міськраді.

Перевізники визначили собівартість перевезення одного пасажира – 3 гривні. В управлінні транспорту вважають такий показник завищеним, - повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Ми вважаємо цей показник завищеним. Хочемо, щоб вони надали реальну собівартість перевезень по кожному маршруту. Обґрунтування у перевізників різне – в одних перевізників 2,8 гривні на вартість перевезення одного пасажира у місті, в інших – 3,8 гривні. Ми розуміємо, що ці цифри є не зовсім коректні. Ми хотіли би бачити чітко підтверджені всі статті витрат, які вони закладають у вартість перевезень», - розповів Микола Жук, начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР.

Під час зустрічі перевізники також говорили про відмінність протяжності маршрутів і висловили бажання розмежувати тарифи на короткі і довгі маршрути.

«Такі тарифи запроваджені у більшості великих міст України, за кордоном. Людина, яка має проїхати короткий маршрут 4-5 кілометрів не мала б платити стільки, як люди, котрі їдуть діаметральним маршрутом 15 кілометрів. Ми розуміємо, що маршрути є короткі, є довгі. Відтак, витрати на кожний маршрут є різними. Ми тоді проаналізуємо середньозважені витрати по місту і будемо приймати рішення про той чи інший тариф», - додав Микола Жук, начальник управління транспорту і зв’язку.

Також в управлінні транспорту і зв’язку зазначили, що існуючий тариф у 2 гривні на перевезення є обґрунтованим. Відтак, підвищувати тарифи на перевезення у Львові не будуть.

«Ми вважаємо, що зараз тариф 2 гривні є обґрунтованим», - додає Микола Жук, начальник управління транспорту і зв’язку.

Через два тижні відбудеться наступна зустріч перевізників, котрі представлять обґрунтування собівартості перевезень по кожному маршруту. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.