Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

П'ятниця, 5 червня 2020, 14:57

У Львові ІФА-тестування провели більше 1500 медикам

медичний заклад у Львові

Стпном на сьогодні на антитіла до Covid-19 протестували 1544 медичних працівників Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Починаючи від кінця травня, відколи у місті розпочали проводити ІФА-тестування медичних працівників на визначення антитіл до Covid-19 (імуноферментний аналіз), протестували 1 544 осіб. Антитіла (G або М) виявили у 202 із них.

"Лабораторно методом ІФА ми обстежили 1 544 медичних працівників. Виявили позитивні результати на антитіла до Covid-19 у 202 із них. Тобто це означає, що в них були виявлені антитіла G або М", – наголосила заступниця міського голови Львова й керівниця міського штабу протидії Covid-19 Галина Слічна.

За її словами, ІФА-тестування проводять у 5 міських закладах, які мають спеціальні лабораторії – це 2-га і 3-тя міські поліклініки, 1-ша та 4-та міські лікарні й лікарні швидкої медичної допомоги.

"Це 5 закладів, які мають спеціальні лабораторії. Щодо результатів ІФА-тестування в розрізі цих закладів, то вони такі: 2-га поліклініка – обстежено 362 працівника, у 26 – результат позитивний; 3-тя поліклініка – обстежено 284, у 25 – результат позитивний; 1-ша міська лікарня – обстежено 453, у 84 – результат позитивний; 4-та лікарня – обстежено 225, у 38 – результат позитивний; лікарня швидкої медичної допомоги – обстежено 220, у 29 – результат позитивний", – додала Галина Слічна.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 5 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. Також, станом на 4 червня, Львівська область не відповідає критеріям для початку нового етапу пом'якшення карантинних заходів.

Додамо, 20 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 червня, проте скасував декілька заборон. МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Також уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.