Новини

Кримінал

Олександр Рудяк звільнив правоохоронців, причетних до побиття львів'ян

Олександр Рудяк звільнив правоохоронців, причетних до побиття львів'ян

http://ukranews.com

Олександр Рудяк звільнив правоохоронців, причетних до побиття львів'ян

П'ятниця, 27 квітня 2012, 09:37

Олександр Рудяк за результатами проведеної перевірки щодо інциденту з катуванням громадян у розважальному закладі Львова до Міністерства внутрішніх справ України подав клопотання про звільнення шістьох працівників УДСО у Львівській області та двох міліцейських керівників. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Окрім безпосередніх учасників цього злочину начальник ГУ МВС України у Львівській області генерал-майор міліції Олександр Рудяк також запропонував звільнити з органів внутрішніх справ двох міліцейських керівників – начальника управління Державної служби охорони у Львівській області полковника міліції Олександра Скорнякова та начальника Сихівського райвідділу Львівського міського управління міліції полковника міліції Ігоря Гимона.

Варто відзначити, що полковник міліції Ігор Гимон вчора, 26 квітня, сам написав рапорт на звільнення з ОВС.

Згідно з нормативними документами начальник органів внутрішніх справ регіону не може приймати самостійне рішення про звільнення працівників УДСО, оскільки цей підрозділ працює при Головному управління міліції Львівщини. Саме тому начальник ГУ МВС України у Львівській області генерал-майор міліції Олександр Рудяк ще 25 квітня, скерував до МВС України відповідне клопотання про звільнення вказаних вище правоохоронців.

Нагадаємо, 21 квітня близько 5.00 години у розважальному закладі Львова працівники управління ДСО у Львівській області жорстоко побили двох відвідувачів закладу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.