Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

ba.org.ua

Прес-реліз,   Середа, 1 липня 2020, 15:06

Країні потрібно якомога швидше долати наслідки водної стихії на Заході України – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Нардепти від «Батьківщини» зареєстрували законопроєкт №3754, який дозволить спрямувати фінансування для допомоги постраждалим від повені.

Народні депутати від «Батьківщини» Юлія Тимошенко, Іван Крулько, Михайло Цимбалюк та інші зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №3754, який дозволить якнайшвидше спрямувати фінансування для допомоги постраждалим від повені людям та кошти, необхідні для відновлення регіонів.

Про це під час брифінгу у парламенті повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За його словами, у Карпатах знову очікують на чергові затяжні зливи, а тому варто якнайшвидше долати наслідки стихії й вживати максимальних зусиль задля недопущення таких трагедій у майбутньому.

«У 2008 році Урядом Юлії Тимошенко на ліквідацію наслідків негоди виділили мільярд доларів, нині – лише близько 700 мільйонів гривень при потребі щонайменше 25 мільярдів гривень… Важливо, щоб кожен потерпілий від великої води не був забутий ані державою, ані волонтерами. Але в переліку областей, яким надійде фінансова державна допомога, забули Тернопільщину, в якій негода завдала біди», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Нардеп наголосив і на тому, що ще минулого року Кабінет Міністрів України ухвалив державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки.

«Цей документ був спрямований на покращення соціального та економічного розвитку українських Карпат, а також на підвищення транспортної доступності окремих гірських територій. Протипаводкові заходи теж були прописані в ньому, але тут є одне «але» – на реалізацію програми не виділили в цьому році жодної гривні», – резюмував Михайло Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.