Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

batkivshchyna.lviv.ua

Прес-реліз,   П'ятниця, 3 липня 2020, 16:55

Законопроєкт про гральний бізнес – лобістський – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Монобільшість обрала першочерговим законопроєкт про легалізацію грального бізнесу замість питання фінансування ліквідації наслідків повені.

Народні депутати України спільно з Кабінетом Міністрів України ще на початку сесійного тижня мали б першочергово розглянути питання фінансування ліквідації наслідків повені на Заході країни, але монобільшість обрала першочерговим законопроєкт про легалізацію грального бізнесу.

Про це під час свого виступу у Верховній Раді зазначив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк.

За його словами, народні депутати вирішили впродовж усіх чотирьох останніх сесійних днів розглядати поправки до законопроєкту про гральний бізнес, втім до другого читання він дійшов у парламентську залу із суттєвими змінами, які дозволяють роботу гральних залів у трьох та чотиризіркових готелях.

«Викликає занепокоєння і норма про дозволену відстань розташування гральних залів у радіусі 500 метрів від навчальних закладів. Тим більше, у світовій практиці ми не знаходимо прикладів, які дозволяють у гральному бізнесі використовувати готівку. Прикро, що автори лобістського законопроєкту не вивчили статистику минулих років кримінальних злочинів в Україні, які пов’язані з гральними автоматами та роботою казино», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик також наголосив, що фракція ВО «Батьківщина» не голосуватиме за законопроєкт про легалізацію грального бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.