Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Понеділок, 6 липня 2020, 14:12

Нова пошта доставила понад 128 млн посилок за перше півріччя

Нова пошта опублікувала звіт роботи за пів року 2020 року.

Про це повідомила пресслужба Нової пошти.

За 6 місяців 2020 року компанія Нова пошта доставила понад 128 млн посилок та вантажів, що на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростання обсягів пов’язане з тим, що клієнти почали робити дешевші покупки, але частіше. Таку тенденцію ми помітили на початку карантину і спостерігали до травня, коли відбулося послаблення карантинних обмежень. Середня вага посилок, які відправляли наші клієнти, склала 3,5 кг, вантажів – 80 кг. Особливістю другого кварталу стало зростання обсягів кур’єрської доставки на 35%.

Популярністю у клієнтів Нової пошти почала користуватися нова послуга, запущена у квітні – доставка ліків. За три місяці компанія зробила понад 82 тис. таких відправлень, з яких 50% були доставлені у села та районні центри. Найбільше відправлень було здійснено жителям Київської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Одеської областей.

У першому півріччі зросла й міжнародна доставка. Нова пошта Глобал, що входить в групу Нова пошта, за цей період доставила понад 2,4 млн посилок і вантажів, що у 2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростання обумовив розвиток співробітництва з китайською Cainiao, американською iHerb, а також зростанням кількості відправлень із магазинів Китаю, Великобританії, США та Польщі через сервіс NP Shopping.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.