Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ТМ "Грузинський хліб"

Фб Грузинський хліб франшиза

Середа, 8 липня 2020, 13:53

ТМ "Грузинський хліб" припинила співпрацю з пекарнями Ігоря Дулина

ТМ "Грузинський хліб"

Ексклюзивний представник франшизи ТМ "Грузинський хліб" Вадим Костенко заявив про розірвання співпраці з 8 пекарнями підприємця Ігоря Дулина з 10 червня.

Заклади Ігоря Дулина позбавили права працювати під вивіскою ТМ "Грузинський хліб" і тому вони мали би припинити свою діяльність як пекарні.

Про це повідомляє на сторінка "Грузинський хліб франшиза" у Facebook з посиланням на Вадима Костенко.

Причиною припинення партнерських стосунків стала недоброчесна поведінка львівського підприємця.  

"Першим покупцем став власник моєї першої франшизи “Хінкальня”, львівський підприємець Ігор Дулин, який за короткий час відкрив 8 успішних пекарень ТМ на особливих умовах. Починаючи з березня 2020 року Дулин звернувся до Правоволодільців ТМ "Грузинський Хліб" з пропозицією співпраці напряму без участі нашої франчайзингової компанії, в чому йому було відмовлено Правоволодільцями. Після чого Дулин намагався всіляко дискредитувати нашу компанію перед Правоволодільцями та іншими франчайзі, маніпулюючи фактами, неодноразово порушуючи стандарти мережі. На початку червня нами та Правоволодільцями було прийняте вимушене рішення розірвати співпрацю з підприємцем Ігорем Дулиним з умовою зняти вивіски та припинити діяльність пекарень ТМ до 10 червня 2020 року. Вивіски були зняті в назначену дату, але діяльність припинена не була", – йдеться у повідомлені.

Натомість Ігор Дулин замінив вивіски ТМ "Грузинський хліб" на назву "Ваш Лаваш", яка також виявилася власністю підприємців з Житомирської області з правом пріоритетної реєстрації від 08.01.2020 року.

Нагадаємо, що ТМ "Хінкальня" Вадима Косенка у травні 2019 року стала оператором та ексклюзивним представником франшизи ТМ "Грузинський Хліб". Ігор Дулин був першим покупцем франшизи. За короткий час він відкрив 8 пекарень ТМ на особливих умовах.