Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Золочів

zlmr.gov.ua

Понеділок, 13 липня 2020, 15:40

У Золочеві релігійні організації УПЦ Московського патріархату не реєструвались

Золочів

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату та жодна така організація не зверталася із заявою щодо реєстрації статуту.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

Станом на сьогодні у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату та жодна така організація не зверталася із заявою щодо реєстрації статуту.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

"До мене, як голови Львівської ОДА, звертаються жителі Золочева з проханням зупинити спорудження церкви Московського патріархату. Стверджують, що на вулиці Івана Труша у райцентрі зводять будинок. І за документами – нібито житловий. Однак у людей є підозри, що насправді в цій будівлі буде храм УПЦ МП.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату. Але треба сказати, що релігійні організації в Україні можуть діяти й без державної реєстрації. Закон їм цього не забороняє. На мою особисту думку, споруджувати на Львівщині храм конфесії, яка своїм центром має Москву, аморально", – наголосив Максим Козицький.

Якщо будівництво несанкціоноване, то його мають перевірити правоохоронні та контролюючі органи. А ЛОДА, зі свого боку, забезпечить об’єктивність та неупередженість такої перевірки.

Нагадаємо, у п'ятницю, 10 липня стало відомо, що міський голова Золочева скликає сесію Золочівської міської ради аби не допустити будівництво храму Московського патріархату на території приватної ділянки, придбаної 21-річною уродженкою міста Почаїв. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.