Новини

Львівська ОДА

Перед судом постануть два чиновники управління освіти Львівської ОДА

Перед судом постануть два чиновники управління освіти Львівської ОДА

alnews.com.ua

Перед судом постануть два чиновники управління освіти Львівської ОДА

П'ятниця, 27 квітня 2012, 11:20

У поточному році органи прокуратури Львівської області порушили дві кримінальні справи у сфері освіти,- повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Відділ з розслідування злочинів щодо корупційних діянь управління нагляду прокуратури Львівської області закінчив розслідування кримінальної справи стосовно одного з керівних посадовців Головного управління освіти і науки Львівської ОДА щодо одержання хабара за сприяння в оформленні договорів оренди нежитлових приміщень навчальних закладів.

Чиновник отримав хабар в сумі 1 тисячі євро від приватного підприємця за сприяння в укладенні тимчасових договорів оренди нежитлових приміщень та за подальше погодження документації, необхідної для укладання договорів оренди приміщень на постійній основі.

Також, прокуратура м. Львова порушила кримінальну справу стосовно начальника одного з відділів Головного управління освіти і науки Львівської ОДА за фактом одержання ним хабара в сумі 6000 грн. за сприяння у поселенні в гуртожиток вищого професійного училища сторонніх осіб, які не мають відношення до навчального процесу.

В обох випадках хабарників затримано на «гарячому» працівниками УБОЗ ГУ МВСУ.

Від займаних посад обвинувачених відсторонено та накладено арешти на все їх майно.

Відповідальність за такі протиправні діяння передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права обіймати керівні посади на строк до 3 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.