Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Громадські організації

Пластуни привезуть до Львова Вифлеємський вогонь миру

Пластуни привезуть до Львова Вифлеємський вогонь миру

Вівторок, 11 грудня 2012, 12:40

Пластуни привезуть до Львова Вифлеємський вогонь миру

15 грудня у Відні стартує міжнародна скаутська акція «Вифлеємський вогонь миру», в ході якої пластуни привезуть Вифлеємський вогонь також і до Львова. 

Про це повідомила прес-служба ГО "Пласт". 

Цього року Вифлеємський вогонь миру був запалений, незважаючи на складну ситуації на Близькому Сході, та доставлений до Австрії у спеціальному контейнері. А вже в цю суботу, 15 грудня, на урочистій месі у одному з Віденських соборів відбудеться офіційна передача Вифлеємського вогню делегаціям скаутів з різних країн.

На цій передачі буде також і делегація з України, яка складатиметься з майже 30 пластунів з різних міст України. Слід зазначити, що пластуни розповсюджують Вифлеємський вогонь в Україні з 1998 року, то ж цього року акція відбуватиметься вже в п’ятнадцяте.

Акцію традиційно благословили та підтримали чотири українські церкви – Українська православна церква Київського патріархату, Українська автокефальна православна церква, Українська греко-католицька церква та Українська римо-католицька церква. То ж всі бажаючі зможуть запалити власну свічечку у цих церквах.

Окрім передання Вифлеємського вогню цервам пластуни також поширюватимуть його серед тих, хто святкуватиме Різдво поза своїм домом – у лікарнях, притулках, дитячих будинках, будинках престарілих, військових частинах тощо.

Нагадаємо, що акцію «Вифлеємський вогонь миру» заснували ще у 1988 році Австрійська телерадіокомпанія як благодійний вчинок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домівкою. Того ж року ініціативу підхопили скаути Відня, а згодом і скаути інших країн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.