Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

карантин у Львові

Вівторок, 21 липня 2020, 16:29

Львівщина та ще 6 областей не готові до послаблення карантину

карантин у Львові

Львівська область не відповідає критеріям для початку нового етапу пом'якшення карантинних заходів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні Львівська, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Харківська, Чернігівська області не готові до послаблення карантину.

Ситуація з коронавірусом тут не відповідає критеріям для початку етапу пом'якшення карантинних заходів. Міністерство охорони здоров'я аналізує чотири показники: завантаженість ліжок, охоплення тестуванням, процент виявлення інфікованих, динаміка.

Зокрема, Львівська область не відповідає критерію, пов'язаному з кількістю нових випадків Covid-19. Частка позитивних тестів не має сягати вище 11%, однак цей показник становить 14,07%.

Також динаміка виявлення інфікованих у області складає 68,16%, хоча для послаблення карантину необхідно не більше 10%.

А охоплення тестуванням на Львівщині становить 70,06% (більше 24 тестів на 100 тисяч населення). Завантаженість ліжок у медичних закладах області становить 40,83%.

Нагадаємо, станом на ранок у області зафіксували коронавірус у 8229 осіб та 212 смертей.

Додамо, 11 липня Львівщина ввійшла у перелік областей, яким Міністерство охорони здоров'я рекомендує послабити карантин. Через це з 14 липня обласна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення частково послабити карантинні заходи на Львівщині.

Також з 7 липня у Львівській області дозволено роботу закладів громадського харчування, готелів і фітнес-центрів, а з 17 липня у Львові запрацювали садочки.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.