Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

дозвілля дітей

Четвер, 30 липня 2020, 12:59

Дитячі табори відкриють у областях із найменшим приростом кількісті інфікованих на Covid-19

дозвілля дітей

Дитячі табори запрацюють з 1 серпня, проте лише у тих областях, які перебувають в зеленій і жовтій карантинних зонах.

Про це повідомляє Українська правда. 

Як заявив сьогодні, 30 липня, на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, дитячі табори з 1 серпня зможуть працювати лише в регіонах із благополучною епідемічною ситуацією – в "зеленій" і "жовтій" зонах, визначених в умовах адаптивного карантину.

"Із 1 серпня вступає в дію нова постанова уряду. В нас буде поділ на так звані чотири зони – зелена, жовта, помаранчева і червона. Робота дитячих таборів буде можлива у зеленій і жовтій зонах. У помаранчевій і червоній вона буде заборонена" – пояснив Максим Степанов.

За його словами, з 31 липня міністерство ініціює проведення центральної комісії ТЕБ та НС для затвердження цих зон, а контроль за роботою дитячих таборів під час карантину буде здійснювати Держпродспоживслужба, ДСНС, представники місцевої влади.

Зазначимо, Міністерство охорони здоров'я ділитиме регіони на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону залежно від рівня заповненості ліжок, кількості тестувань на 100 тисяч громадян, відсотка виявлення хворих і динаміки захворюваності.

Регіон може перейти в іншу зону, коли 5 днів поспіль зростає хоча б один із 4 показників.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.