Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

дитяча клінічна лікарня Львова

mdkl.lviv.ua

Понеділок, 3 серпня 2020, 09:35

У дитячій лікарні на Орлика розпочався тиждень підтримки грудного вигодовування

дитяча клінічна лікарня Львова

У комунальній міській дитячій клінічній лікарні міста Львова розпочався тиждень підтримки грудного вигодовування.

Про це повідомила головний координатор з грудного вигодовування лікарні Лариса Григоренко.

За її словами, тематикою цьогорічного тижня підтримки грудного вигодовування є "Підтримуємо грудне вигодовування заради здоровішої планети".

"Кожного року у нашій лікарні ми проводимо тиждень підтримки грудного вигодовування. Під час цього тижня особливу увагу ми звертаємо на індивідуальну роботу з кожною мамою, аби детально пояснити чому так важливо годувати дитину грудьми. Адже для мами це і профілактика онкозахворювання, краще післяпологове відновлення, хороший емоційний стан тощо.

Користь годування грудним молоком для дитини взагалі важко переоцінити – підвищується імуноглобулін, внормовується імунний статус дитини в цілому, дитина їсть коли хоче і скільки хоче, ця їжа завжди є стерильна і доступна, найкраща, найсмачніша. І, що найголовніше, налагоджується міцний зв'язок між мамою та дитиною, який протягом життя перервати не можливо", – розповіла Лариса Григоренко.

"Жінки, які виписуються з нашої лікарні вміють правильно прикладати дітей до грудей, добре знають в якій позиції краще годувати дитинку, як довго годувати і, при потребі, як правильно зцідити грудне молочко, коли є певні протипоказання до прикладання до грудей, або коли дитинка перебуває у відділенні інтенсивної терапії", – додала вона.

За словами лікарки, заняття з правильного грудного вигодовування у стінах лікарні не обмежуються лише одним тижнем, а діють на постійній основі у відділенні патології новонароджених та недоношених дітей.

"У нашому відділенні ми постійно пропагуємо грудне вигодовування і практично працюємо з матерями, аби налагодити правильно весь процес. Зараз, у зв'язку з пандемією, ми не можемо збиратися на групові заняття з дітьми, як це зазвичай відбувається один раз в тиждень, тому ми працюємо з кожною мамою індивідуально", – пояснила Лариса Григоренко.

Нагадаємо, Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Близько 170 країн світу приймають участь в його проведенні. Мета заходу – акцентування уваги громадськості на цінності грудного вигодування та популяризація здорового способу життя.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.