Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Садовий

Вівторок, 25 серпня 2020, 15:32

Садовий відмазує своїх посіпак з осередку носіїв коронавірусу в Ратуші

Андрій Садовий

Андрій Садовий заявив про підтвердження Covid-19 у одного зі своїх заступників.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як розповів сьогодні в етері радіо "Львівська хвиля" міський голова Львова Андрій Садовий, у Львівській міській раді Covid-19 виявили лише в одного заступника, також ще є підозри у кількох працівників.

Натомість, за його словами, з депутського складу на коронавірус інфікувався голова однієї з фракцій міськради.

"В нас захворів один керівник фракції, і, на сьогодні, є хворий один із заступників міського голови. В принципі по департаментах, всі очільники департаментів у формі, всі керівники управлінь у формі. Є ще декілька працівників, які мають підозри на коронавірус, але чесно вам скажу, це є середньостатистичний показник по місту. Тут нічого особливого немає, тому що у міському управлінні працює дуже багато людей.

Просто депутати, у зв'язку із тим, що колега захворів, спереживались і попросили перенести засідання десь на початок вересня. Я з тим погодився" – наголосив Андрій Садовий.

Зазначимо, за даними голови фракції Європейська Солідарність у Львівській міській раді Петра Адамика, станом на 21 серпня у понад 20 чиновників керівного складу Львівської міськради і заступників міського голови Львова підтвердили коронавірус.

Через це депутати вимагали від мера Львова негайно організувати тестування абсолютно всіх працівників міськради та запровадити спеціальний режим.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.